Turkcell'den Yaani Bedava İnternet Paketi

Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan Yaani kullanım kampanyası ile sizde sadece Yaani uygulamasını indirerek hediye internet kazanabilirsiniz.

.

Turkcell tarafından müşterilere sunulan Turkcell bedava internet paketlerinden bir tanesi olan Turkcell Yaani kullanım kampanyası sayesinde sizde Android veya iOS telefonlarınıza sadece Yaani uygulamasını indirerek 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Hediyenizi almak için hemen aşağıdaki adımları uygulayın.

Daha fazla Turkcell hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız, daha detaylı tüm Turkcell bedava internet paketlerine değindiğimiz diğer yazımıza BURAYA tıklayarak göz atabilirsiniz.

Öncelikle Turkcell operatörüne ait bir hat sahibi olmanız ve bu hattın Yaani uygulamasını desteleyen herhangi bir Android veya iOS cihazda takılı olması gerekmektedir. Ardından Yaani Android ve Yaani iOS uygulamalarını aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirin ve cihazınıza yükleyin.

Daha sonrasında uygulamayı çalıştırdığınız andan itibaren hattınıza bir ay boyunca geçerli olmak üzere Turkcell 1 GB hediye internet yüklenecektir. Bu haklarınız siz uygulamayı kullanmaya devam ettiğiniz süre boyunca her ay otomatik olarak yenilenecektir. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakları sadece Yaani uygulamasını kullanırken aktif olacaktır.

Size verilen internet hakkı ne yazık ki normal kullanımlarda geçerli olmayacaktır. En azından Google Chrome uygulaması veya diğer alternatif tarayıcıları kullanmak yerine Yaani arama motorunu kullanarak hem hediye internet kazanabilir hemde yerli firmamıza destek olabilirsiniz.

Yaani kullanım kampanyasına Android 4.1 Jellybean veya üzeri cihazlar ve iOS 4.0 üzeri işletim sistemine sahip cihazları kullanan bütün Turkcell müşterileri katılabilmektedir. Katılım için gelen SMS sonrasında paket aktif hale gelecektir. Turkcell Yaani uygulamasını mobil veri bağlantınız ile en az bir kere kullanmanız gerekmektedir.

Aktif hale geldikten sonra hediye internet paketinin iptali ne yazık ki mümkün değildir. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmeyecektir. Kampanyaya katılım için herhangi bir kişi sınırlaması yoktur yani bütün müşteriler katılabilir.

214 Görüntüler